Prodej rodinných domů - Písková Lhota u Poděbrad

Písková Lhota |

ID 01332
Kontakt
od 9 999 000 Kč

Developerský projekt RD Písková Lhota u Poděbrad je ideálním bydlením pro všechny, kteří sní o klidném stylu života v blízkosti přírody s výbornou dostupností do Prahy vedle lázeňského města Poděbrady.

Pouhých 5 minut autem od Pískové Lhoty se nachází Poděbrady. Město, kde najdete širokou škálu obchodů, školy i školky, kino, divadlo, zámek, sportoviště, lékaře a další služby.
Pískovou Lhotu protínají krásné trasy pro cyklisty i pěší, které lemují řeku Labe. Za pouhých 10 minut dorazíte například k nedalekým písečným jezerům.

Projekt tvoří 11 nízkoenergetických rodinných domů s podlahovou plochou 139 - 142 m² a dispozicí 5+kk. Vnitřní dispozice nabízí v přízemí kromě vstupní haly velký obývací pokoj s kuchyňským koutem a výstupem na terasu, dále jeden pokoj, koupelnu, hobby místnost a praktickou komoru pod schody. V patře pak nejdete velkou koupelnu, šatnu a tři prostorné pokoje, z nichž jeden slouží jako pracovna.

Patrové objekty nabízí vkusnou jednoduchost a praktickou orientaci obývacích částí a zahrad přímo na jižní stranu. Severní strana disponuje dvěma parkovacími místy ke každému domu. Zaručeny jsou nízké provozní náklady díky kombinaci úsporného otopného systému vč. rekuperačních jednotek s řízeným větráním a venkovního komína pro instalaci krbových kamen. Energetická nezávislost, i díky přípravě na FVE technologii, se tak příjemně kloubí s romantikou u plápolajících kamen.

Velkou výhodou domů jsou prostorné terasy, které díky dělící příčce zaručují soukromí obyvatelům a umožňují rozsáhlý výhled do vlastní velké zahrady i okolní přírody.

Pouhých 5 minut autem od Pískové Lhoty se nachází Poděbrady. Město, kde najdete širokou škálu obchodů, školy i školky, kino, divadlo, zámek, sportoviště, lékaře a další služby. Za 20 minut jste v Praze.
Pískovou Lhotu protínají krásné trasy pro cyklisty i pěší, které lemují řeku Labe. Za pouhých 10 minut dorazíte například k nedalekým písečným jezerům.

Výstavba již byla zahájena a domy budou dokončeny v létě a na podzim 2023.

Pokud vás zajímá cokoliv, co se týká rodinných domů v Pískové Lhotě u Poděbrad, neváhejte se na nás obrátit přes webové stránky https://domypodebrady.cz/
Odpovíme vám hned, jak to bude možné!

KategorieProjekt
LokalitaPísková Lhota
OkresNymburk
Datum ukončení výstavby30. září 2023
Zahájení prodeje14. prosinec 2022
Ev.č.CenaStavPoznámka
013359 999 000 Kč volné
013919 999 000 Kč volné
013339 999 000 Kč volnévčetně DPH

Lokalita

Písková Lhota
Máte zájem o tuto nemovitost?
Kontaktujte makléře