CANABA Lifestyle,
tvoříme bydlení

O společnosti

Společnost CANABA je již 30 let symbolem kvalitního a moderního bydlení. Od svého vstupu na český trh v roce 1991 si rodinné domy CANABA zvolilo za svůj domov již několik tisíc spokojených rodin.

Špičková kvalita a nízká cena jsou důvody, proč domy CANABA označují odborníci za technologii budoucnosti. Přičtete-li rychlost výstavby, komplexní servis a nejširší síť vzorových domů, dojdete k závěru, že rodinné domy CANABA jsou dnes bezesporu nejefektivnější a nejjistější cestou k vlastnímu bydlení.

Unikátní technologie, energeticky úsporný provoz a záruka 50 let na konstrukční systém jsou důvodem, proč si stále více zájemců o úsporné a zdravé bydlení vybírá masivní montované domy CANABA.

Společnost CANABA je i významným developerem a zrealizovala již desítky projektů v ČR, ve kterých využila výhody vlastní výrobní základny. Díky tomu může dohlédnout na kvalitu provedení a tedy jistotu kvality, jistotu pevné ceny a jistotu rychlosti provedení stavby. Zároveň zákazník získává 100 % garanci, že nepřijde o své peníze, protože za všemi projekty stojí silná firma s obratem přes 1 miliardu ročně.

S CANABOU získáváte při vysoké kvalitě a garantovaně nejnižší ceně na trhu navíc:

16_Rezidence_CVZD_exterier2_v03_Fogra39

Úsporu díky rychlosti výstavby
Díky krátké době výstavby /3 – 6 měsíců bez ohledu na počasí/ uspoříte oproti zděným stavbám min. půl roku času. Nejen, že se můžete dříve stěhovat do svého, ale ušetříte i desetitisíce korun na nájmu a díky rychlému čerpání hypotéky i desetitisíce korun na úrocích.

Úsporu díky unikátnímu konstrukčnímu systému
Moderní masivní konstrukční systém umožňuje ušetřit na stejné zastavěné ploše min. 10 – 15 % plochy oproti zděným stavbám. To znamená 1 pokoj navíc ZDARMA. Při běžné ceně 16 000 Kč/m² uspoříte jen díky technologii min. 160 000 Kč.

Úsporu díky nejnižším provozním nákladům
Sofistikované a inteligentní řešení vnějšího pláště domu je zárukou nejnižších nákladů na vytápění ze všech ekologických stavebních konstrukcí. Oproti zděným stavbám nebo dřevostavbám ušetříte díky nízkoenergetickému provozu tisíce až desetitisíce korun ročně na vytápění.

Úsporu díky vysoké kvalitě a garancím
Vysoká kvalita výstavby i všech použitých komponentů vám šetří vaše peníze na léta dopředu. Garance pevné ceny na 6 měsíců vám dává záruku, že za dům nezaplatíte při výstavbě ani o korunu více. Bez ohledu na kurs koruny, cenu materiálů nebo paliv. Takovou záruku vám může dát jen CANABA.

Jen s CANABOU navíc získáváte projektovou dokumentaci ZCELA ZDARMA. Stavět s CANABOU je zkrátka nejen výhodné, ale i bezpečné, snadné a příjemné. Domy CANABA to je jistota a pohodlí na celý život.

Pokud máte zájem o více informací, navštivte oficiální web canaba.cz nebo stránky našich projektů: 

 • Centrum vzorových domů 
  - stálá výstava rodinných domů. Můžete si zde detailně prohlédnout 7 volně přístupných domů různých technologií, zástupce moderní i klasické architektury, ovšem vždy s důrazem na energeticky úsporná konstrukční řešení.
   
 • Greenside Černý Most
  - rezidenční komplex bytových domů na Černém Mostě je unikátním projektem kombinujícím komfortní život v přírodě s kompletním zázemím občanské vybavenosti a skvělou dopravní dostupností
   
 • Poděbrady - Písková Lhota
  - exkluzivní developerský projekt pouze s 11 moderními nízkoenergetickými domy poskytne svým obyvatelům ideální spojení klidného stylu života v blízkosti přírody a nádherného lázeňského města Poděbrady s výbornou dostupností do Prahy
   
 • Praha - Nehvizdy a Nehvizdy VII
  - unikátní projekt Park Nehvizdy nabízí život v klidné lokalitě obklopené zelení s rychlým spojením do hlavního města a je čím dál víc populárnější. Na metro je to od domovních dveří jen 10 minut cesty.
CANABA Reality
CANABA Reality
Štětkova 1001/5
140 00
Praha