Rezidenční bydlení GREENSIDE - Praha Černý Most

Bryksova, Praha - Černý Most |

ID 00960
Kontakt
od 6 199 000 Kč

BYDLENÍ S VÝHLEDEM NA GOLF? NEJEN NA TO LÁKÁ REZIDENČNÍ KOMPLEX GREENSIDE, KTERÝ ROSTE NA ČERNÉM MOSTĚ V PRAZE.

Rezidenční komplex GREENSIDE nabízí svým obyvatelům komfortní a kvalitní bydlení v unikátní lokalitě kombinující skvělou dopravní dostupnost (metro Černý Most jen 5 minut) a kompletní občanskou vybavenost s okolní přírodou. Nový bytový projekt vyrůstá v přímém sousedství parku a golfového hřiště, na které má většina bytů nerušený výhled.

V současné době finalizujeme dokončení rezidenčního komplexu GREENSIDE, který zahrnuje celkem 5 bytových domů. Každá obytná budova nabízí 22 – 32 moderních bytů s balkony o dispozicích 1+kk, 2+kk, 3+kk a 4+kk nadstandardní střešní byty. V každém bytovém domě jsou v posledním patře vybudovány dva exkluzivní byty, každý s vlastní velkou terasou a nádherným výhledem na okolní přírodu. Bytové jednotky jsou dispozičně velmi variabilní a v nabídce jsou varianty s parkováním v samostatné garáži nebo podzemní společné garáže, případně parkování venkovní.

V současné době jsou dokončeny stavby bytových domů č. 4 a 5. Zároveň je finalizována stavba nového komfortního parkovacího domu v lokalitě, kde budou nabízena parkovací stání k prodeji.

Více informací o bytech naleznete na našich webových stránkách www.greenside.cz nebo na videu: https://www.youtube.com/watch?v=wa8l63Acrog&t=1s

Objednávejte se na prohlídku vzorového bytu přímo v lokalitě na webových stránkách: https://www.canaba.cz/navsteva-nemovitosti

V sousedství se nachází nákupní a zábavní Centrum Černý Most, v němž bylo pro zájemce o koupi bytu otevřeno Klientské centrum CANABA. Zde zájemci získají veškeré informace spojené jak s novým projektem GREENSIDE, tak s dalšími developerskými projekty, které společnost CANABA nabízí.

Soubory ke stažení:

cerny_most_cerven_2020
KategorieProjekt
LokalitaBryksova, Praha - Černý Most
Okresúzemí Hlavního města Prahy
Ev.č.CenaStavPoznámka
012956 199 000 Kč volné
014116 199 000 Kč volné

Lokalita

Bryksova
Praha - Černý Most
Máte zájem o tuto nemovitost?
Kontaktujte makléře