Prodej luxusního bytu 3+kk, 126 m2

Praha - Černý Most | 126 m²

ID 01213
Kontakt
13 499 000 Kč
včetně provize

Exklusivní byt 3+kk s terasou 34 m2 a jedinečným výhledem na park a golfové hřiště v sousedství. Dispozičně a důmyslně řešený byt se nachází v 5. NP bytového domu s výtahem v rezidenčním komplexu GREENSIDE Praha - Černý Most.

Již v základním provedení bytu nabízíme klientům vysoký standard v několika variantách výběru koupelen a WC, široký výběr podlahových krytin a dveří. V ceně není zahrnuta cena garáže pro 2 auta v hodnotě 900 000 Kč a skladovací kóje v hodnotě 100 000 Kč. Celková výměra bytu zahrnuje i plochu terasy. V rámci klientských výběrů je připraveno exklusivní nadstandardní vybavení. Financování nejvýhodnější hypotékou Vám zajistíme zdarma. Možnost využití financování Canaba s platbou 90% až po kolaudaci. Byt bude k nastěhování již na jaře 2023 a v jeho sousedství není plánována další výstavba, sousedí již pouze s parkem.

Zároveň je finalizována stavba nového komfortního parkovacího domu v bezprostřední blízkosti, kde budou nabízena parkovací stání k prodeji.

Využijte možnost koupit jeden z posledních bytů v projektu Greenside. V kupní ceně je zohledněna poskytnutá sleva ve výši 500.000 Kč, která je platná při uzavření smlouvy do 31.03.2023.

Neváhejte kontaktovat naše prodejce pomocí formuláře na stránkách greenside.cz/vzorovy-byt/.

GREENSIDE Praha - Černý Most je unikátní projekt kombinující komfortní život v přírodě s kompletním zázemím občanské vybavenosti v okolí. V sousedství přírodního parku Čihadla se nacházejí turisticky atraktivní místa, lesy, rybníky, sportovní areál, cyklostezky či golfový resort.
V blízkosti naleznete také nákupní Centrum Černý Most, Obchodní dům Ikea, zdravotnická zařízení, školy a hřiště. Skvělá dopravní dostupnost (metro „B“ jen 5 minut chůze).

Více informací o bytech naleznete na našich webových stránkách www.greenside.cz nebo na videu: https://www.youtube.com/watch?v=wa8l63Acrog&t=1s

*podlahová plocha je uvedena dle nařízení vlády 366/2013 Sb.

Soubory ke stažení:

CernyMost
video YouTube
KategorieByty 3+kk
LokalitaPraha - Černý Most
Okresúzemí Hlavního města Prahy
VlastnictvíOsobní
Plocha užitná126 m²
Plocha podlahová101 m²
Počet podlaží6
Podlaží umístění5
Stav objektuNovostavba
BudovaCihlová
Umístění objektuKlidná část obce
En. náročnost b.B - Velmi úsporná
Ukazatel ENB122 kWh/m2 za rok
podle vyhláškyvyhláška 78/2013 Sb

Lokalita

Praha - Černý Most
Máte zájem o tuto nemovitost?
Kontaktujte makléře