Prodej bytu 3+kk, 126 m2

Praha - Černý Most | 126 m²

ID 01388
Kontakt
11 199 000 Kč
včetně DPH, včetně provize

Exklusivní byt 3+kk ihned k nastěhování s terasou 34 m2 a jedinečným výhledem na park a golfové hřiště v sousedství. Dispozičně a důmyslně řešený byt se nachází v 5. NP bytového domu s výtahem v rezidenčním komplexu GREENSIDE Praha - Černý Most.

Vládní konsolidační balíček slibuje od 01.01.2024 snížení sazby DPH z 15 % na 12 %. My ceny domů snižujeme již nyní. I v případě, že nedojde ke schválení snížené sazby DPH, cena domu bude zachována. V tomto roce stačí zaplatit 100.000 Kč rezervační poplatek.

Již v základním provedení bytu nabízíme nadstandardní vybavení koupelen a obklady a dlažby v hodnotě 289.000 Kč. K bytu také náleží samostatná podzemní garáž pro 2 automobily (38,6 m2) v hodnotě 1.500.000 Kč a skladovací kóje umístěná na patře u bytu v hodnotě 100.000 Kč - není zahrnuto v uvedené ceně bytu. Celková výměra bytu zahrnuje i plochu terasy. V rámci klientských výběrů je připraveno exklusivní nadstandardní vybavení.

Financování nejvýhodnější hypotékou Vám zajistíme zdarma. Bydlet můžete ihned. V jeho sousedství není plánována další výstavba, sousedí již pouze s parkem.

Využijte možnost koupit jeden z posledních bytů v projektu Greenside.

Neváhejte kontaktovat naše prodejce pomocí formuláře na stránkách greenside.cz/vzorovy-byt/.

GREENSIDE Praha - Černý Most je unikátní projekt kombinující komfortní život v přírodě s kompletním zázemím občanské vybavenosti v okolí. V sousedství přírodního parku Čihadla se nacházejí turisticky atraktivní místa, lesy, rybníky, sportovní areál, cyklostezky či golfový resort.
V blízkosti naleznete také nákupní Centrum Černý Most, Obchodní dům Ikea, zdravotnická zařízení, školy a hřiště. Skvělá dopravní dostupnost (metro „B“ jen 5 minut chůze).

Více informací o bytech naleznete na našich webových stránkách www.greenside.cz.

*podlahová plocha je uvedena dle nařízení vlády 366/2013 Sb.

Soubory ke stažení:

CernyMost
video YouTube
KategorieByty 3+kk
LokalitaPraha - Černý Most
Okresúzemí Hlavního města Prahy
VlastnictvíOsobní
Plocha užitná126 m²
Plocha podlahová101 m²
Podlaží umístění5. NP
Stav objektuNovostavba
BudovaCihlová
Umístění objektuKlidná část obce
En. náročnost b.B - Velmi úsporná
Ukazatel ENB122 kWh/m2 za rok
podle vyhláškyvyhláška 264/2020 Sb

Lokalita

Praha - Černý Most
Máte zájem o tuto nemovitost?
Kontaktujte makléře