Prodej nového bytu 2+kk 48,8 m2

Bryksova, Praha - Černý Most | 49 m²

ID 01295
Kontakt
6 199 000 Kč

Moderní nízkoenergetický byt 2+kk s garáží ihned k nastěhování s jedinečným výhledem na park a golfové hřiště v sousedství. Prosluněný a důmyslně řešený byt se nachází v 5 podlažním bytovém domě s výtahem v rezidenčním komplexu GREENSIDE - Praha Černý Most.

Jedná se o poslední krajový bytový dům v lokalitě, který je umístěn na konci celé zástavby a přímo navazuje na zelené parkové plochy a golfové hřiště. Výhled z bytu a balkon jsou situovány do zeleně, kde již nebude realizována další výstavba.

K bytu náleží samostatná uzamykatelná garáž v domě se skladovacím prostorem (24 m2) v hodnotě 1.000.000 Kč a skladovací kóje v hodnotě 100.000 Kč - není zahrnuto v uvedené ceně bytu. Nadstandardní vybavení interiéru v hodnotě 70.000 Kč je již v základním provedení bytu.

Financování nejvýhodnější hypotékou Vám zajistíme zdarma. Ihned k nastěhování.

Projekt Greenside byl velmi úspěšnou lokalitou, a v tomto případě se jedná o poslední možnost koupě bytové jednotky v tomto developersky úspěšném projektu.

GREENSIDE Praha - Černý Most je unikátní projekt kombinující komfortní život v přírodě s kompletním zázemím občanské vybavenosti v okolí. V sousedství přírodního parku Čihadla se nacházejí turisticky atraktivní místa, lesy, rybníky, sportovní areál, cyklostezky či golfový resort.
V blízkosti naleznete také nákupní Centrum Černý Most, Obchodní dům Ikea, zdravotnická zařízení, školy a hřiště.
Skvělá dopravní dostupnost (metro „B“ jen 5 minut chůze).

Více informací o bytech naleznete na našich webových stránkách www.greenside.cz nebo na videu: https://www.youtube.com/watch?v=wa8l63Acrog&t=1s

*podlahová plocha je uvedena dle nařízení vlády 366/2013 Sb.

Soubory ke stažení:

CernyMost
KategorieByty 2+kk
LokalitaBryksova, Praha - Černý Most
Okresúzemí Hlavního města Prahy
VlastnictvíOsobní
Plocha užitná49 m²
Plocha podlahová53 m²
Podlaží umístění1. NP
Stav objektuNovostavba
BudovaCihlová
En. náročnost b.B - Velmi úsporná
Ukazatel ENB122 kWh/m2 za rok
podle vyhláškyvyhláška 264/2020 Sb

Lokalita

Bryksova
Praha - Černý Most
Máte zájem o tuto nemovitost?
Kontaktujte makléře