Kvalita, kterou si můžete osahat

Nekonečné kontroly řemeslníků, reklamace co se táhnou měsíce či dohadování o ceně s firmou, ve kterou jste vložili důvěru? Tak to se vám při koupi hotové stavby nestane.

Koupě domu či bytu je pro mnohé z nás celoživotní záležitostí. Když už se do toho pustíme, chceme, aby jsme se v domě cítili co nejlépe a měli s ním co nejméně starostí. Proto je možnost návštěvy nemovitosti ještě před koupí nesmírnou výhodou. Na vlastní oči se přesvědčíte, z jakých materiálů i jak je stavba postavena. Ověříte si kvalitu provedení i to, jak na vás celý prostor působí a zvolte koupi domu již stojícího.

Pokud již ale máte svůj pozemek a hledáte cestu jak na něm postavit vysněný dům, ale máte strach aby jste zvládli ohlídat kvalitu materiálů, provedení stavby či práci řemeslníků, CANABA to za vás vyřeší. Zajděte se podívat do Centra vzorových domů a svůj nový dům si prohlédněte ještě před tím, než začnete stavět.

Díky nám šťastně bydlí již několik tisíc spokojených rodin a kvalitu našich služeb potvrzují i desítky prestižních ocenění od laické veřejnosti /Dům roku/ i odborníků /TOP dům/. Jsme na trhu již od roku 1991 a děláme vše pro to, aby jste našli svůj vysněný domov. Každý z našich domů či bytů splňuje ty nejpřísnější nároky na kvalitu, architektonické provedení, ekonomii provozu i ekologii. Všechny stavby jsou navrženy týmem projektantů a architektů s desítkami let zkušeností. Každý dům, který postavíme, je naší vizitkou.

 

 

CANABA Reality
CANABA Reality
Štětkova 1001/5
140 00
Praha