Jistota finální ceny

Nelehká pocovidová doba završená zdražováním pohonných hmot a energií se dotýká i stavebnictví a pustit se do rekonstrukce či výstavby nového domu dnes není lehké rozhodnutí.

Myšlenka, že postavím dům svépomocí a ušetřím, je jeden ze základních omylů. Ve skutečnosti to většinou dopadne přesně naopak. A co teprve v dnešní komplikované době?

Aktuální zdražování materiálů zasáhlo snad všechna odvětví obchodu a tím pádem i našeho všedního života. Od dřevěných planěk na plot po tašky na střeše - můžete si být jisti, že částka kterou za ně dnes utratíte bude násobně větší, něž by byla před dvěma lety. A co hůř, ceny mohou růst stále dál. Proto se může stát, že se celý rozpočet stavby posune o pěkný kus nahoru. A tak se na trhu objevují nedokončené novostavby, rozpracované projekty i třeba jen pozemky se základy.

Vsaďte na jistotu. Kupte si dům či byt, který již stojí - podívejte se na aktuální nabídku nemovitostí společnosti CANABA, připravených ihned k prodeji. Nebudete litovat. A nebo zajděte do Centra vzorových domů v Praze či Ostravě, kde si můžete domy s jasnou finální cenou prohlédnout a vybrat si ten, který vás osloví nejvíce! 

A proč ještě si zvolit CANABU při koupi již hotového nebo při stavbě vašeho nového vysněného bydlení? Ve smlouvách firmy CANABA na rozdíl od ostatních developerů, není inflační doložka a máte tedy 100% jistotu pevné ceny od podpisu smlouvy až do samotného nastěhování. Ať už se na světových trzích stavebních materiálů, v cenách paliv nebo s úrokovou sazbou bude dít cokoliv.    

CANABA Reality
CANABA Reality
Štětkova 1001/5
140 00
Praha