Jasná představa o výsledku

Koupit za mnoho miliónů něco, co jste nikdy neviděli, přijde jen málokomu jako dobrý nápad. Ani sebelepší vizualizace totiž nedokáže vystihnout pravou atmosféru domu.

Žádný odborník vám jen na základě plánů neodpoví na otázky: Jak se budu v jednotlivých místnostech cítit? Kolik světla propustí ono široké okno v kuchyni? Bude běhání dětí v patře slyšet i v přízemí?

Plánování společného bydlení patří většinou k radostným (ač někdy náročným) chvílím života. Každý si svůj domov představuje jinak. Někdo touží po domě s velkou zahradou, někdo si raději vybere byt, se kterým není tolik práce. Obě možnosti ale vyžadují nesmírné množství úkonů, které musíte zařídit, rozhodnout či vyřešit, než se dostanete k vytouženému výsledku.

Ale co v případě, že vysněné bydlení nakonec nebude plně odpovídat vizím, které jste si na počátku stanovili, ačkoli jste do něj již investovali své úspory, energii a měsíce práce? Při pořizování domu či bytu totiž nejde jen o jeho velikost, vnitřní uspořádání, či počet oken. Nejvíc záleží na tom, jak se v něm cítíte! Proto je koupě nemovitosti již zrealizované nenahraditelnou výhodou. Strávit pár chvil v již hotové stavbě a nasát tak atmosféru místa, které se stane vaším útočištěm, vaším domovem, je důležitější, než si možná myslíte! 

Pokud se rozhodnete, že budete přesto chtít stavět svůj vlastní individuální dům na vámi zvoleném pozemku místo koupě domu již postaveného - máte i v tomto u CANABY jistotu. Můžete si vybrat hned ze sedmi variant staveb, které společnost CANABA představuje v Centru vzorových domů v Praze a Ostravě. Zde si lze dům prohlédnout a vybrat si tak ten, který vám bude vyhovovat nejvíce a tím pádem "vědět do čeho jdete". Všechny domy jsou připravené k okamžité realizaci na vašem pozemku.

CANABA Reality
CANABA Reality
Štětkova 1001/5
140 00
Praha