Prodej, Rodinné domy, 96 m² se zahradou 294 m², Ev.č.: 00961

vizualizace 7
UNO_I_viz_int_004
UNO_I_viz_int_001
UNO_I_viz_int_007
unocityp
unocityp2
situacni plan 7

Popis

Nabízíme Vám novostavbu rodinného domu 4+1 s užitnou plochou 96m2 na pozemku 294 m2 v Nehvizdech u Prahy. Dům ocení nejen příznivci nízkoenergetického bydlení, ale i lidé, kteří chtějí bydlet v těsném sousedství hlavního města Prahy a zároveň blízko přírody. Výstavba navazuje na úspěšně dokončenou a kompletně vyprodanou lokalitu Park Nehvizdy VI.
V přízemí domu najdete obývací pokoj s prakticky odděleným kuchyňským koutem, v patře se nachází ložnice a 2 dětské pokoje. Součástí rodinného domu je technická místnost, samostatné WC a koupelna.
Dům je za uvedenou cenu kompletně dokončen, nabízíme již v základním provedení možnost výběru několika variant obkladů, dlažeb a sanitární keramiky, typu podlahových krytin či vnitřních dveří.
Součástí příslušenství k domu jsou dvě parkovací stání, přístupový a okapový chodník a terasa. K nastěhování od jara 2023. Financování nejvýhodnější hypotékou Vám zajistíme zdarma.

Nehvizdy leží pouze 8km od Horních Počernic. Dostupné a kvalitní bydlení spojuje bezprostřední blízkost malebné přírody a skvělou dopravní dostupnost do centra Prahy, sjezd na D11, spojení s Prahou MHD (PID) za pouhých 16 minut na metro Černý Most.
Perfektní občanská vybavenost v pěší vzdálenosti, která zahrnuje školy, školky, sportovní areály(včetně sportovní haly a atletického stadionu), poštu, úřady, obchody, lékařské ordinace a restaurace. To vše zajišťuje spokojený a pohodlný život.

Rádi Vám ukážeme vzorový dům – objednejte se na prohlídku.
Více informací o lokalitě naleznete na našich webových stránkách https://www.canaba.cz/cs/domy.php?lokalita=25.

Ondřej Křížek

Kontaktujte makléře

Ondřej Křížek+420 721 973 007
[email protected]
6 899 000 Kč včetně DPH, provize a právního servisu
KategorieRodinné domy
LokalitaNehvizdy
OkresPraha-východ
Velikost4 pokoje
Nízkoenergetickýano
VlastnictvíOsobní
Plocha užitná96 m²
Plocha pozemku294 m²
Stav objektuNovostavba
BudovaCihlová
Typ domuPatrový
Poloha objektuSamostatný
En. náročnost b.C - Úsporná
Ukazatel ENB122 kWh/m2 za rok
podle vyhláškyvyhláška 78/2013 Sb
ParkováníAno