Prodej rodinného domu 244 m², pozemek 1159 m², Ev.č.: 01315

RD Riviera
RD Riviera int
foto1
pozemek Kohout2
foto3
RD Riviera 1NP
RD Riviera 2NP

Popis

Rodinný dům RIVIERA působí na své okolí neobvykle klidným a pozitivním dojmem. Jde o vzdušný a prosvětlený dům v toskánském stylu, ve kterém je sloučena dokonale forma i funkce s neotřelým italským designem.

Příjemný první dojem, bude znásoben v okamžiku, kdy otevřete vstupní dveře. Obrovský a luxusní vnitřní prostor domu je umocněn podobou interiéru. Riviera navozuje pocit exkluzivity díky neobyčejným, ale harmonickým detailům v kombinaci s kvalitními materiály – množství masivního dřeva, atraktivních podlahových dlaždic, širokou paletou terakotových barev.

Dům bude za uvedenou cenu kompletně dokončen a vybaven (včetně krbového komínu). Vnější i vnitřní provedení domu provedeme dle Vašeho individuálního výběru (podlahové krytiny, obklady, dlažby, sanitární keramika, vnější i vnitřní dveře a okna, barva a provedení fasády a střešní krytiny apod.).

Vytápění je řešeno tepelným čerpadlem, v přízemí je podlahové topení. Rodinný dům bude napojen na inženýrské sítě – kanalizace, vodovod, elektro.

V celkové ceně 23 055 000 Kč je zahrnuta i spodní stavba a cena pozemku o rozloze 1 159 m2.

Pozemková parcela je přístupná z obecní komunikace - jedná se o krajní parcelu. Pozemek je oplocený a nachází se v klidné části obce Zdib - Přemýšlení a poskytne tak svým novým majitelům bydlení v přírodě a zároveň v těsné blízkosti Prahy. Pozemek je situovaný nedaleko lesa a má velmi dobrou dostupnost do Prahy – metro Kobylisy je vzdálené 15min. V obci naleznete veškerou občanskou vybavenost.

Václav Kohout

Kontaktujte makléře

Václav Kohout+420 731 485 027
[email protected]
23 055 000 Kč
KategorieDomy na klíč
LokalitaZdiby - Přemyšlení
OkresPraha-východ
Velikost5 a více pokojů
Plocha užitná244 m²
Plocha pozemku1.159 m²
Stav objektuProjekt
BudovaCihlová
Typ domuPatrový
Poloha objektuSamostatný
En. náročnost b.B - Velmi úsporná
Ukazatel ENB126 kWh/m2 za rok
podle vyhláškyvyhláška 78/2013 Sb
GarážAno