Prodej nového bytu 1+kk 28 m2

Bryksova, Praha - Černý Most | 28 m²

ID 01292
Kontakt
3 990 000 Kč
včetně provize

Moderní nízkoenergetický byt 1+kk s jedinečným výhledem na park a golfové hřiště v sousedství. Prosluněný a důmyslně řešený byt se nachází v 5ti podlažním bytovém domě s výtahem v rezidenčním komplexu GREENSIDE - Praha Černý Most. K bytu náleží parkovací stání v parkovacím domě v hodnotě 400.000 Kč a sklepní kóje v hodnotě 100.000 Kč - není zahrnuto v ceně bytu. V kupní ceně je rovněž zohledněna poskytnutá sleva ve výši 200.000 Kč, která je platná pouze při uzavření smlouvy do 30.06.2023, a nadstandardní vybavení interiéru v hodnotě 70.000 Kč.

Již v základním provedení bytu nabízíme klientům vysoký standard v několika variantách výběru koupelen a WC, široký výběr podlahových krytin a dveří. Financování nejvýhodnější hypotékou Vám zajistíme zdarma. Možnost využití financování Canaba s platbou 90% až po kolaudaci. Byt bude k nastěhování již v létě 2023.

Zároveň je finalizována stavba nového komfortního parkovacího domu v bezprostřední blízkosti, kde budou nabízena parkovací stání k prodeji.

Využijte možnost koupit jeden z posledních bytů v exkluzivním projektu Greenside.

Na prohlídku se objednávejte na stránce greenside.cz/vzorovy-byt/.

GREENSIDE Praha - Černý Most je unikátní projekt kombinující komfortní život v přírodě s kompletním zázemím občanské vybavenosti v okolí. V sousedství přírodního parku Čihadla se nacházejí turisticky atraktivní místa, lesy, rybníky, sportovní areál, cyklostezky či golfový resort.

V blízkosti naleznete také nákupní Centrum Černý Most, Obchodní dům Ikea, zdravotnická zařízení, školy a hřiště.
Skvělá dopravní dostupnost (metro „B“ jen 5 minut chůze).

Více informací o bytech naleznete na našich webových stránkách www.greenside.cz nebo na videu: https://www.youtube.com/watch?v=wa8l63Acrog&t=1s

*podlahová plocha je uvedena dle nařízení vlády 366/2013 Sb.

Soubory ke stažení:

CernyMost
KategorieByty 1+kk
LokalitaBryksova, Praha - Černý Most
Okresúzemí Hlavního města Prahy
VlastnictvíOsobní
Plocha užitná28 m²
Plocha podlahová31 m²
Podlaží umístění1
Stav objektuNovostavba
BudovaCihlová
En. náročnost b.B - Velmi úsporná
Ukazatel ENB122 kWh/m2 za rok
podle vyhláškyvyhláška 78/2013 Sb

Lokalita

Bryksova
Praha - Černý Most
Máte zájem o tuto nemovitost?
Kontaktujte makléře