Prodej, Rodinné domy, 96 m², pozemek 402 m², Ev.č.: 01224

10-UnoCity_02_Exterier01_v2

Popis

Prodáme novostavbu nízkoenergetického rodinného domu 4+1 s užitnou plochou 96 m² včetně pozemku o rozloze 402 m². Nabízí dostatek místa pro pohodlný život 3-4 členné rodiny. V 1. NP se nachází vstupní hala, prostorný obývací pokoj s přilehlou kuchyní a jídelnou, toaleta, komora. Ve 2. NP se nachází tři ložnice, koupelna a galerie. Za uvedenou cenu je dům ve variantě na dokončení a je připraven k individuálnímu výběru obkladů, sanitárního vybavení, podlahových krytin a vnitřních dveří. Cena zahrnuje inženýrské sítě, elektrické rozvody, plyn, vodu a splaškovou kanalizaci. Cena nezahrnuje přístupový a okapový chodníček, parkovací stání pro osobní automobil, terasu a dešťovou kanalizaci. Cena je konečná včetně pozemku a DPH. K nastěhování jaro 2021. Financování nejvýhodnější hypotékou Vám zdarma zajistíme.

Lokalita Kladno - Hnidousy se nachází severozápadně od Prahy. Pro svou polohu je ideálním místem pro příjemné bydlení v přírodě a zároveň v bezprostřední blízkosti hlavního města (po D7 nebo D6 jen 30 min. autem). Jedná se o klidnou lokalitu, kde je plánováno pouze 14 solitérních rodinných domů. Dopravní dostupnost zajišťují jak regionální autobusové linky MHD tak PID. V obci naleznete veškerou občanskou vybavenost (restaurace, obchody, pošta, mateřská škola a základní škola).

Máte-li zájem o více informací, obraťte se na našeho autorizovaného prodejce. Více informací Vám poskytneme také přímo v Centru vzorových domů na adrese Třešňová 870, Nehvizdy.

Více na cvzd.cz a canaba.cz a zde přímo odkaz na lokalitu: https://www.canaba.cz/cs/domy.php?lokalita=24.

Těšíme se na Vaši návštěvu.

Ing. Jan Fikeis

Kontaktujte makléře

Ing. Jan Fikeis+420 602 381 699
Jan.Fikeis@canaba.cz
4 810 090 Kč
KategorieRodinné domy
LokalitaVelvarská, Kladno
OkresKladno
Velikost4 pokoje
Nízkoenergetickýano
Plocha užitná96 m²
Plocha pozemku402 m²
Stav objektuNovostavba
BudovaMontovaná
Typ domuPatrový
Poloha objektuSamostatný
En. náročnost b.B - Velmi úsporná
Ukazatel ENB122 kWh/m2 za rok
podle vyhláškyvyhláška 78/2013 Sb